دانلود مقاله تراکم داده ها در شبکه های سنسور بی سیم

 • موضوع مقاله : تراکم داده ها در شبکه های سنسور بی سیم
 • مربوط به رشته : کامپیوتر
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : 29 صفحه

 این مقاله یک الگوریتم امنیتی enerty – efficient و پروتکل تراکم داده معرفی شده بود که با هم ESPDA را تشکیل می‌ دهند. در، هم‌ سنجی و بتاین (Contrast) برای پروتکل‌ های تراکم داده قراردادی، ESPDA، از ارسال داده‌ های اضافی از گره‌ ای سنسور به Cluster – head جلوگیری می‌ کند. در Cluster- head, ESPDA ها نیازی به بازرسی و امتحان کردن داده‌ های دریافت شده از گره‌ های سنسور ندارد.

مدل energy – efficient مبنی بر تراکم داده‌ ها برای شبکه های سنسور بی سیم

در عوض، Cluster- head ها، Pattern code های رسیده از گره‌ های سنسور را مقایسه می‌ کنند و روی گره‌ های سنسوری که به ارسال داده سنسور نیاز دارند، تصمیم‌ گیری می‌ کنند. این عمل به بکارگیری بهتر پهنای باند و بازده انرژی منجر می‌ شود از آنجائیکه هیچ داده واقعی اضافی از گره‌ های سنسور به Cluster – head ارسال نشده است. پروتکل وضعیت Sleep – active در ESPDA مطرح شده است که تعدادی از گره‌ های سنسور فعال را بر اساس محدوده دریافت اشتراکی آنها را کاهش می‌ دهد.

تراکم داده در شبکه های سنسور بی سیم

تراکم داده در شبکه های سنسور بی سیم

ما همچنین، یک پروتکل امنیتی و تکنیک  Norsf Block- Hopping را که امنیت ارتباط داده‌ ها را تأمین و تهیه می‌ کند. ارائه کرده‌ ایم.

یکی از عوامل اصلی این است که کلیدهای متقارن (Symetric Keys) مورد استفاده در الگوریتم‌ های امنیتی، ما بین گره‌ های سنسور و cluster – head انتقال نیافته‌ اند. نتایج شبیه‌ سازی نشان می‌ دهد که به همان اندازه که نرخ یا سرعت افزونگی افزایش می‌ یابد، به موجب پیشرفت بهبودی راندمان پهنای باند، اشغال پهنای باند (bandwith occupancy) ESPDA کاهش می‌ یابد. همچنان که چگالی شبکه افزایش می‌ یابد، انرژی ذخیره شده تا با بکار بردن پروتکل وضعیت خواب – فعال (Sleep- active mode protocol) نیز افزایش می‌ یابد. این همچنین باعث افزایش سرتاسری انرژی و راندمان پهنای باند (bandwith efficiency) می‌ شود. از نقطه نظر امنیت، نتایج شبیه‌ سازی ما ثابت می‌ کند که، الگوریتم‌ های پنهانی اولیه که در پروتکل امنیتی بکار رفته‌ اند، مدت زمان اجرای کمتر و توان عملیاتی بالاتری را به بکار بردن انرژی کمتری نسبت به دیگر الگوریتم پنهانی اولیه که امنیتی ما بکار رفته‌ اند، مدت زمان اجرای کمتر و توان عملیاتی بالاتری را با بکار بردن انرژی کمتری نسبت به دیگر الگوریتم‌ های پنهانی اولیه ارائه می‌کند. با توجه به کار آینده، ما روی روش های استخراج خصیصه (feature extraction) برای pattern generation تمرکز می‌ کنیم.

فهرست مطالب مقاله تراکم داده ها در شبکه های سنسور بی سیم

 1. چکیده
 2. مقدمه
 3. تراکم داده ها در ESPDA
 4. هماهنگی وضعیت بیداری – خواب
 5. بکار بردن کدهای نمونه تراکم داده ها
 6. مقایسه نمونه با Pattern Comparison by cluster-hed
 7. پروتکل امنیتی در ESPDA
 8. الگوریتم های امنیتی
 9. تکنیک  NOVSF Block Hopping
 10. پروتکل وضعیت خواب
 11. بازده انرژی نمونه مبنی بر تراکم داده ها
 12. ارزیابی کارآیی پروتکل امنیتی
 13. نتیجه گیری
 14. فاقد منابع

بانک ملت

ایمیل:
کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
لینک دانلود پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.
مبلغ قابل پرداخت: 3,000تومان
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.