دانلود مقاله پیرامون مدیریت بازاریابی صنعتی

 • موضوع مقاله : مدیریت بازاریابی صنعتی
 • مربوط به رشته : مدیریت
 • فرمت اجرایی : در قالب word
 • تعداد صفحات : 22 صفحه

مدیریت بازاریابی صنعتی

مطالعه مدیریت بازاریابی صنعتی چهارچوب طرح های تلفیقی آموزش سازمانی را در رفتار سازمانی خریدار توسعه می دهد. در این مطالعه فعالیت های ارتباطی و روابط میان واحدهای استراتژیک تجاری که در فرایند خرید مشارکت دارند مورد توجه قرار می گیرند. حمایت علمی برای روابط پیشنهاد شده بر اساس رشته ای از مطالعات صورت گرفته که این مطالعات بر اساس مصاحبه با مدیران 10 واحد استراتژیک تجاری یک سازمان خدمات جهانی می باشد. بر اساس این مطالعات چندین معنی ضمنی ارائه شده است.

مدیریت بازاریابی صنعتی

مدیریت بازاریابی صنعتی

کریس – تحلیل گر پژوهش بازاریابی صنعتی که به تازگی در سازمان استخدام شده بود، برای دفتر کار خود نیاز به کامپیوتر و چاپگر داشت. به همین دلیل سفارش خرید یک سیستم را به بخش خرید سازمان ارائه داد. بعد از گذشت 2 هفته کامپیوتر خریداری شد اما خریداری چاپگر را به زمانی موکول کردند که تقاضای خرید چاپگر به حدی برسد که بتوانند تخفیف عمده ای را دریافت نمایند و پس از گذشت 6 هفته چاپگر به کریس تحویل داده شد. بخش خرید تخفیف قابل ملاحظه ای را بابت سفارش چاپگر دریافت کرد. اما بخش خرید ضرر بهره وری کریس را در خلال این 6 هفته در نظر نگرفت.

بر اساس رشته ای از مطالعات این مقاله حوزه ها و موانع عمده ای را که در مسیر بهسازی قرار داشته مورد بررسی قرار داد تا به درک روشنی از فواید و ارزش هایی برسد که از هویت آموزش گروهی مشتق می شد. معنی ضمنی این موانع و حوزه ها عبارتند از این که اکثر سازمان ها در محیط فرایند خریدی به فعالیت می پردازند که این محیط در خلال زمان گسترش یافته است. به منظور کارایی محیط چرخه زمانی سریع باید ایجاد و حفظ محیط خریدی مورد توجه قرار گیرد که در آن فرصت های بهسازی و آموزشی مورد تایید قرار گرفته باشند.

فهرست مطالب مقاله مدیریت بازاریابی صنعتی

 1. مقدمه
 2. موانع کلی موجود در فرایند خرید
 3. چارچوب و طرح های ذهنی
 4. پردازش اطلاعات بازار
 5. هویت آموزش گروهی
 6. عملکرد فرایند خرید
 7. نتایج و معانی ضمنی
 8. فاقد منابع

بانک ملت

ایمیل:
کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
لینک دانلود پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.
مبلغ قابل پرداخت: 2,000تومان
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.