دانلود پروژه مالی بهره و حسابداری تورم

 • موضوع پروژه مالی : بهره و حسابداری تورم
 • مربوط به رشته : حسابداری و حسابرسی
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : 24 صفحه

مهمترین هدف این مقاله این بوده است که نشان دهد ضمیمه B، با توجه به بخش نوزده سیستم حساب های دولتی 1993 شدیداً از لحاظ مفهومی ناقص و اشتباه بوده و با اصول اولیه حسابداری و اقتصاد که سیستم حساب های دولتی 1993 بر آن استوار است ناسازگار می باشد.

دومین هدف آن که بسیار مرتبط با اولین هدف می باشد این بوده که توضیح دهد که چرا نقدهای حسابداری تورم که در مقالهIARIW شده نادرست می باشد.

سنجش تورم و بهره و حسابداری تورم

همانطور که آندره و اندلی این موضوعات رابرای عامه مردم بازگو کرد نیازمند آن است که این موارد نه تنها توسط کسانی که مسئول به روز کردن و تصحیح سیستم حساب های دولتی می باشند بلکه توسط جامعه ای گسترده تر از محققان که به موضوع حسابداری ملی علاقه مند می باشد گفته شود و همان طور که مشهود است ونه تنها ضمیمه B بلکه تعدادی از بخش های سیستم حساب های دولتی  1993 هم اکنون نیازمد به روز کردن اصلاح و تصحیح فوری می باشند و این حرکات نباید به تأخیر بیفتد.

مقاله IARIW بیان می کند که همتای تعریف شده ای از افزایش ارزش دارایی (به قول حسابداری تورم، سود واقعی) برای بدهکار وجود دارد.

بدهکار مبلغی را به بستانکار پرداخت می کند، از آن طرف روشن است که هیچ کالا، خدمات یا دارایی بجای آن از طرف بستانکار دریافت نمی شود.

بهره و حسابداری تورم

بهره و حسابداری تورم

افزایش ارزش دارایی حالتی از کالا یا دارایی که مالکیت آن در معامله از یک واحد به واحد دیگر منتقل می شود. یا حالتی از خدمات که یک واحد برای واحد دیگر بتواند تأمین کند نمی باشد.

ایرادی که در بهره واقعی که در بالا داده شده و در مقاله IARIW تکرار شده وجود دارد این است که بهره واقعی نمی تواند در ساختار مرکزی ثبت شود چرا که افزایش ها یا کاهش ها ارزش دارایی نمی تواند در حساب جاری ساختار مرکزی ثبت شود البته کاملا درست است که افزایش ها یا کاهش ارزش دارایی نمی تواند درا ین حساب ها ثبت شود و این نکته ای است که در حسابداری تورم تاکید شده است. اما اشتباه است که تصور شود که ضروری است این کار باید برای ثبت بهره واقعی انجام شود.

خوشبختانه، سیستم حساب های دولتی قادر به ثبت بهره واقعی می باشد تا بهره صوری البته اگر این آن چیزی است که تحلیل گران و اقتصاد دانان ترجیح می دهند و نیاز دارند زمانی که نرخ بهره منفی است، مقدار بهره صوری قابل پرداخت برای پوشش کل انتقال سرمایه که برای پرداخت خسارت کاهش ارزش سرمایه بستانکار نیاز است، کافی نمی باشد. بنابراین این کسری به عنوان اینکه از طرف بستانکار به آن چیزی است که اقتصاد دانان از بهره واقعی منفی درک کرده اند.

بحث موجود در ضمیمه B و مقاله IARIW که زمانی که بهره واقعی بخش منفی دوره بهره عاملی غیرضروری نسبت به موضوع مرکزی حسابداری تورم است که برای تعیین روش درست چگونگی ثبت بهره واقعی است حال چه مثبت باشد چه منفی.

فهرست مطالب پروژه مالی بهره و حسابداری تورم

 1. پیشگفتار
 2. دیگر تغییرات در حسابداری دارایی و بازده های نگه دارنده
 3. وام های ارتباطی شاخص
 4. بهره صوری تحت تاثیر تورم بالا
 5. پرداخت خسارت به بستانکار به وسیله واگذاری سرمایه
 6. بهره واقعی و دوره بهره
 7. ابزارهای مالی بکار برده شده در پول خارجی (ارز)
 8. نتیجه گیری
 9. منابع

بانک ملت

ایمیل:
کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
لینک دانلود پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.
مبلغ قابل پرداخت: 3,000تومان
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.