دانلود مقاله فرضیه محدودیت ها در حسابداری مدیریتی

 • موضوع مقاله : فرضیه محدودیت ها در حسابداری مدیریتی
 • مربوط به رشته : حسابداری
 • فرمت اجرایی : در قالب word
 • تعداد صفحات : 24 صفحه

فرضیه محدودیت ها در حسابداری مدیریتی

در این مقاله به تفضیل کمک نسبی فرضیه محدودیت ها نسبت به روش های تجاری حسابداری مدیریتی برای بهره گیری از منابع و تصمیم گیری توضیح داده شده است. این مقاله همچنین اشاعه و ارزیابی تئوری محدودیت ها و واکنش هایی که در قبال آن در حسابداری و فرهنگ مدیریتی ایجاد شده نیز مورد بررسی قرار می دهد. تداوم بقای حسابداری قیمت تمام شده در برابر حملات مستمری که به آن می شود مشابه احتمالات گلدرات در بخش مربوط به توانایی مقررات برای ایجاد تغییر و قرار دادن پیشرفت های اجباری به صورت برنامه و برنامه های آموزشی است. یک نمونه در زمینه خود تئوری محدودیت ها است.

تئوری محدودیت ها (TOC) روش هایی را برای افزایش سود عملیاتی با شناسایی گلوگاه های عملیاتی، و درک این مطلب که محدودیت منابع تعین کننده ظرفیت پذیرش مجموعه به صورت کلی است، توضیح می دهد. گلوگاه را می توان با شناسایی عملیاتی که در آن حجم زیادی از کالا ها منتظر انجام تعیین کننده ظرفیت پذیرش مجموعه به طور کلی است، توضیح می دهد. گلوگاه را می توان با شناسایی عملیاتی که در آن حجم زیادی از کالاها منتظر انجام کار روی آن ها هستند شناسایی نمود.

فرضیه محدودیت ها در حسابداری مدیریتی

فرضیه محدودیت ها در حسابداری مدیریتی

مهم ترین پرسشی که در این مقاله مطرح شده است صرفاً در رابطه با نظر منتقدان toc در زمینه وجود ایراد در معیارهای حسابداری یا اینکه معیارهای آن نسبت به سایر اندازه گیری ها یا روش های حسابداری و مدیریتی ساده هستند و یا اینکه نظرات مخالفان در موارد کمی که مدل ها برای آنها طراحی شده اند اعمال می شود نیست و بلکه آن است که چرا در  رابطه با فرهنگ حسابداری این یک تئوری واپسگرانه است.این مطالب از آنجا یی جالب توجه است که شواهد عینی در این زمینه در کار goldratt وجود داشته روی مباحث آکادمیکی در زمینه فرضیات و کاربردهای حسابداری داشته است.

فهرست مطالب مقاله فرضیه محدودیت ها در حسابداری مدیریتی

 1. چکیده
 2. مقدمه
 3. تئوری محدودیتها
 4. تئوری محدوديت ها و حسابداری
 5. حسابداری مدیریتی و حسابداری ظرفیت پذیرش
 6. نقش بهینه سازی
 7. موقعیت فعلی مدیریت گلوگاه
 8. نگرش های مثبت نسبت به toc و بهینه سازی متداول
 9. هزینه ظرفیت بلا استفاده
 10. نتیجه گیری
 11. فاقد منابع

بانک ملت

ایمیل:
کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
لینک دانلود پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.
مبلغ قابل پرداخت: 2,000تومان
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.