دانلود مقاله رشته مدیریت بازرگانی بررسی بسته بندی کالا و محصولات

دانلود مقاله رشته مدیریت بازرگانی بررسی بسته بندی کالا و محصولات

 • موضوع مقاله : بررسی بسته بندی کالا و محصولات
 • مربوط به رشته : مدیریت بازرگانی
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : 96 صفحه

توضیحی مختصر از مقاله رشته مدیریت بازرگانی بررسی بسته بندی کالا و محصولات :

بسته بندی شخصيت محصول است و چهره كالا را مشخص می كند، زيرا خريدار از طريق بسته بندی ، محصول را شناسايی می كند. درحقيقت بسته بندی پيام توليد كننده موادغذايی به خريدار است كه بين آنها ارتباط برقرار كرده و اطلاع رسانی می كند.  بسته بندی در بهترين حالت، به عنوان يک سيستم هماهنگ توصيف می شود كه هدف از آن آماده سازی كالا جهت حمل و نقل، توزيع انباركردن، فروش و مصرف می باشد. بسته بندی يک عمليات تجاری پيچيده، پويا، علمی، هنری و بحث آفرين است كه در بنيادی ترين شكل خود، كاركردهای محافظت، نگهداری، حمل و نقل، اطلاع رسانی و فروش را شامل می شود. بسته بندی نوعی عملكرد خدماتی است كه به خودی خود نمی تواند وجود داشته باشد؛ زيرا به يک كالا نيازمند است. اگر كالايی وجود نداشت، هيچ نيازی بهبسته بندی نبود.

بسته بندی كاركرد های بسيار متنوعی دارد، از كاركردهايی كه ماهيت فنی دارد گرفته تا آنهايی كه به بازاريابی مربوط می شوند. مشخصات فنی بسته بندی نيازمند مهارت های علمی و مهندسی می باشند، در حالی كه متخصصان بازاريابی نيازمند مهارت‌ هايی در زمينه درک هنری و انگيزشی هستند. مديران بسته بندی نيازمند يک درک بنيادی هستند كه هر دو مقوله بازاريابی و فنی را، همراه با شم تجاری خوب، شامل می شود. اين دامنه غيرمعمول مهارتی، صنعت بسته بندی را بر يک گزينه شغلی منحصر به فرد تبديل می كند.

بسته بندی يک پديده جديد نيست، فعاليتی است كه ارتباط تنگاتنگی با تكامل جامعه دارد و از اين ديدگاه می توان آن را تا دوره اوليه زندگی بشر ردگيری كرد. ماهيت درجه و كميت بسته بندی در هر مرحله از رشد يک جامعه بازتاب نيازها، الگوهای فرهنگی، منابع، مواد و فن‌ آوری آن جامعه می باشد. مطالعه نقش‌ ها و اشكال متغير بسته بندی در طول قرون، به معنای واقعی، مطالعه ای است از رشد و تمدن. به نظر می رسد كه تغيير، از نقطه نظر فردی، اغلب به آن چيزی اطلاق می شود كه قبلا رخ داده است، ولی جامعه دارای تغييرات روزانه است: برخورد با چالش‌ های جديد، آگاهی تركيب يافته جديد، پاسخ به نيازهای جديد و رد سيستم‌ هايی كه عدم مقبوليت آنها به اثبات رسيده است. اين تغييرات، ناگزير در نحوه بسته بندی ، توزيع، و مصرف كالاهای ما بازتاب می يابند.

شما عزیزان برای دانلود مقاله رشته مدیریت بازرگانی بررسی بسته بندی کالا و محصولات و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید… .

فهرست مطالب مقاله رشته مدیریت بازرگانی بررسی بسته بندی کالا و محصولات به صورت زیر می باشد :

 1. مقدمه
 2. تاريخچه بسته بندی
 3. مبانی بسته بندی
 4. تعریف بسته بندی
 5. بسته بندی چيست؟
 6. انواع بسته بندی
 7. گرافيک بسته بندی
 8. مبانی گرافيک بسته بندی
 9. طراحی در بسته بندی
 10. چند نكته مهم در بسته بندی
 11. انواع چاپ در بسته بندی
 12. بسته بندی مواد غذايی
 13. ويژگی های بسته بندی مواد غذايی
 14. بسته بندی مواد غذايی و اطمينان
 15. اهميت بسته بندی مواد غذايی
 16. برچسب زدن مواد غذايی
 17. بسته بندی خشكبار و شرينی جات
 18. نقش بسته بندی در صادرات
 19. نكات و توصيه های مهم
 20. منابع و ماخذ

ایمیل:
کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
لینک دانلود پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.
مبلغ قابل پرداخت: 5,000تومان
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.