دانلود پروژه مالی سازمان بازیافت و تبدیل مواد شهرداری

 • موضوع پروژه مالی : سازمان بازیافت و تبدیل مواد شهرداری
 • مربوط به رشته : حسابداری
 • فرمت اجرایی : در قالب Word
 • تعداد صفحات : 67 صفحه

ستاد اجراء طرح تفکیک از مبداء فعالیت های اجرایی خود را از اردیبهشت ماه 1378 در مجموعه سازمان بازیافت آغاز نمود عمده فعالیت این واحد جمع آوری زائدات خشک شهروندان شامل نان خشک، کاغذ، پلاستیک، شیشه و فلزات طی یک برنامه منظم زمان بندی شده است. این عملیات به صورت هفتگی و در قبال دادن هدایایی به شهروندان صورت می گیرد در حال حاضر بالغ بر 200.000 خانواده یعنی نیمی از شهر مشهد در مناطق یازده گانه تحت پوشش طرح تفکیک از مبداء قرار گرفته اند.

پروژه مالی در مورد سازمان بازیافت و تبدیل مواد شهرداری

نصب ظروف ویژه تفکیک زباله برای خانواده هایی که موفق به تحویل زائدات خشک خود به مأمورین بازیافت در درب منازل نشده اند در محلات، مناطق و مجتمع های مسکونی از دیگر فعالیت های این ستاد می باشد. همچنین در راستای اجرای این طرح با نصب ظروف ویژه کاغذ باطله در 350 اداره و بیش از 950 مدرسه و موسسه آموزشی عملیات جمع آوری کاغذهای باطله نیز به صورت هفتگی انجام می شود.

پروژه مالی سازمان بازیافت و تبدیل مواد شهرداری

پروژه مالی سازمان بازیافت و تبدیل مواد شهرداری

همینطور آغاز فعالیت ستاد خاک و نخاله های ساختمانی از ابتدای سال 78 می باشد مهمترین هدف تشکیل این ستاد جلوگیری از تخلیه های غیر مجاز خاک و نخاله، فاضلاب های خانگی و صنعتی و هدایت آنها به محل های مجاز می باشد .

در حال حاضر 3 محل جهت تخلیه خاک و نخاله در 3 نقطه مختلف شهر و یک محل جهت تخلیه فاضلاب خانگی که تصفیه خانه آستان قدس می باشد در نظر گرفته شده که در این راستا ضمن کنترل و نظارت بر نحوه جمع آوری حمل و دفع خاک و نخاله های ساختمانی جهت کلیه ماشین آلاتی که مرتبط با خاک برداری و حمل آن هستند تشکیل پرونده داده و کارت شناسایی صادر نموده است و همچنین کلیه پیمانکاران و افرادی که قصد خاک برداری دارند ملزم به اخذ مجوز لازم از ستاد مذکور می باشند طی دو سال گذشته بالغ بر 2200 دستگاه خودرو تشکیل پرونده و کارت شناسایی صادر شده و همچنین بالغ بر 265.000 سرویس خاک و نخاله توسط خودروهای مربوط به محل های مجازی که مشخص گردیده هدایت شده اند که در صورت عدم تشکیل این ستاد و در نتیجه عدم کنترل باعث آلودگی محیط و بد منظر شدن چهره شهر می گشت.

در این راستا تعداد 800 مورد پرونده افراد متخلف که تخلیه غیر مجاز داشتند به عنوان متخلفین بهداشتی به مراجع قضایی معرفی شده اند.

در حال حاضر به منظور رفاه حال شهروندان جمع آوری، حمل و تخلیه خاک نقاله ناشی از عملیات جزئی شهروندان به صورت مکانیزه توسط خودروهای ویژه و باکس هایی که بدین منظور ساخته شده است صورت می گیرد.

فهرست مطالب پروژه مالی سازمان بازیافت و تبدیل مواد شهرداری

 1. تاریخچه سازمان بازیافت و تبدیل مواد شهرداری
 2. اهداف و وظایف سازمان بازیافت و تبدیل مواد شهرداری
 3. سرمایه و منابع درآمد سازمان بازیافت و تبدیل مواد شهرداری
 4. ارکان سازمان بازیافت و تبدیل مواد شهرداری
 5. وظایف و اختیارات سازمان بازیافت و تبدیل مواد شهرداری
 6. هیأت مدیره
 7. وظایف و اختیارات هیأت مدیره
 8. مدیر عامل
 9. حسابرس
 10. چارت سازمانی
 11. سیستم حقوق و دستمزد سازمان بازیافت و تبدیل مواد شهرداری
 12. درآمد
 13. سیستم حسابداری سازمان بازیافت و تبدیل مواد شهرداری
 14. سیستم خرید
 15. فاقد منابع

بانک ملت

ایمیل:
کلیه کارت های عضو شبکه شتاب امکان پرداخت اینترنتی را دارند.
لینک دانلود پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.
مبلغ قابل پرداخت: 5,000تومان
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.