دانلود گزارش کارآموزی در کافی نت (Coffee net)

  • عنوان گزارش کارآموزی : گزارش کارآموزی در کافی نت
  • مربوط به رشته : کامپیوتر
  • فرمت اجرایی : در قالب Word
  • تعداد صفحات : ۷۸ صفحه

دانلود گزارش کارآموزی کافی نت - کار در Coffee net - رشته کامپیوتر

گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در کافی نت

یکی از شغل‌ هایی که این روز ها نسبتا باب شده است راه‌ اندازی یک کافی‌ نت درست و حسابی است.احتمالا می‌ دانید که کافی‌ نت محلی است که در آن چندین دستگاه کامپیوتر متصل به اینترنت وجود دارد که برای مراجعه‌ کنندگان امکان استفاده از این خدمات را فراهم می‌ کند. البته این روز ها اغلب استفاده‌ کنندگان از اینترنت معمولا در خانه یا محل کارشان چنین امکانی را دارند و کمتر سراغ کافی‌ نت می‌ روند، هر چند که با وجود همین وضعیت، مشتریان کافی‌ نت‌ ها نیز کم نیستند. البته گسترش کافی‌ نت‌ ها در شهر‌ های کوچک بسیار زیاد تر است.

در عین حال فقط تهران وضعیت متفاوتی دارد که تعداد کافی‌ نت‌ ها در آن کم است و به جز تهران در دیگر شهر ها تقریبا در اغلب خیابان‌ های مرکزی شهر حداقل چندین کافی‌ نت شلوغ می‌ توان پیدا کرد. برای راه‌ اندازی یک کافی‌ نت پس از پیدا کردن یک مغازه مناسب و در دسترس و گرفتن مجوز‌ های لازم باید تعدادی کامپیوتر مناسب برای یک کافی نت خریداری نمود. اصلا لازم نیست که مانیتور فلات یا بزرگ تهیه کنیم. مانیتور ها می‌ توانند دست‌ دوم و حتی مدل‌ های قدیمی باشند، درخصوص کامپیوتر نیز به همین صورت.

شما عزیزان برای دانلود گزارش کارآموزی رشته کامپیوتر در کافی نت و مشاهده توضیحات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

کافی نت چیست؟

کافی نت (به انگلیسی: Cafénet) مکانی عمومی برای استفاده از اینترنت می‌ باشد که معمولاً به ازای ارائه خدمات اینترنتی از مشتریان، به ازاء هر ساعت استفاده، مبلغی دریافت می‌کند . با توجه به گسترش اینترنت در ایران و همچنین روی آوردن موسسات و مراکز اداری به ارائه خدمات الترونیکی امروزه بسیاری از امور که قبلا توسط شخص و بصورت سنتی انجام می‌شد در کافی نت و از طریق اینترنت انجام می‌شود .

همه افرادی که حتی از امکانات اینترنت و لپ تاپ و کامپیوتر بهره مند هستند، گذرشان به کافی نت افتاده است. کافی نت ها اصولا در مغازه های کوچک و یا فروشگاه های درون پاساژ هستند و کمتر در کنار خیابان اصلی دیده می شوند. کافی نت ها مغازه هایی هستند که دانشجویان متقاضی اصلی آنها هستند و کمتر مشاهده می شود افراد عادی وارد این فروشگاه ها شوند.

فهرست مطالب گزارش کارآموزی کافی نت

  1. مقدمه
  2. فصل اول : آشنایی با شبکه های کامپیوتری

  3. فصل دوم : کلیاتی در مورد کافی نت

  4. فصل سوم : روش انجام کار

RIAL 50,000 – خرید
۰ تا کنون ثبت شده است
گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "تک آی آر" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.